Sobota, 25 maja 2024

3 powody, dla których cyfryzacja jest łatwa z Mira Showers

16 kwietnia 2022

Jeśli zastanawiasz się nad unowocześnieniem swojego prysznica lub chcesz rozpocząć całkowitą metamorfozę łazienki, jednym z produktów, który naprawdę warto rozważyć, jest prysznic cyfrowy.

Często wydaje nam się, że produkt "cyfrowy" jest od razu bardziej techniczny i trudniejszy w obsłudze. Jednak cyfrowe prysznice - lub cyfrowe baterie prysznicowe - są często nazywane "inteligentnymi prysznicami", po prostu dlatego, że takie są.

Prysznice cyfrowe umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury, nadają łazience nowoczesny styl, a także są wyposażone w wiele przydatnych i intuicyjnych funkcji. Aby obalić mit, że cyfryzacja jest trudna, poprosiliśmy markę Mira Showers, lidera w branży prysznicowej w Wielkiej Brytanii, aby opowiedziała nam, dlaczego cyfrowe prysznice są łatwe.

Najpierw przyjrzyjmy się temu, co sprawia, że cyfrowa kabina prysznicowa jest łatwa w obsłudze dla właściciela domu, podając 3 proste powody.


1. Cyfrowe prysznice, które pasują do Ciebie

Przy zakupie nowego prysznica często można odnieść wrażenie, że możliwości są ograniczone przez system wodny, obecny prysznic i brak opcji stylistycznych. Dzięki cyfrowym prysznicom Mira masz do wyboru wiele opcji, które będą pasować do Ciebie.

Po pierwsze, możesz wybrać pomiędzy prysznicem cyfrowym z jednym lub dwoma wyjściami. Mówiąc prościej, istnieje opcja posiadania tylko praktycznej główki prysznicowej z jednym wyjściem, takiej jak cyfrowy prysznic pojedynczy Mira Mode, który jest dostarczany z wielokrotnie nagradzaną głowicą Mira Switch. Możesz też rozkoszować się prysznicem z podwójnym wylotem, który posiada dodatkową głowicę zraszającą - przyjrzyj się cyfrowemu prysznicowi Mira Mode z podwójnym wylotem, aby znaleźć więcej inspiracji.

Następnie możesz rozważyć, czy chcesz mieć prysznic z zasilaniem sufitowym czy tylnym. Oznacza to, że woda może być doprowadzona przez sufit lub ścianę, na której zostanie umieszczony prysznic, co daje dodatkową elastyczność w projekcie łazienki.

Wreszcie, w zależności od ciśnienia wody, można wybrać różne zawory. Zawór standardowy nadaje się do systemów wysokociśnieniowych/kotłów konwekcyjnych, a zawór z pompą do systemów grawitacyjnych. Pamiętaj, aby skonsultować się z hydraulikiem, jeśli potrzebujesz porady.

Podręczna wskazówka: Dowiedz się, czy potrzebujesz prysznica z pompą.

Wybierz pomiędzy cyfrowym prysznicem Mira Platinum (po lewej) lub podwójnym cyfrowym prysznicem Mira Platinum (po prawej).


2. Styl i treść

Prysznice cyfrowe oferują wiele dodatkowych korzyści zarówno pod względem wyglądu, jak i działania. Aby dodać odrobinę eleganckiego minimalizmu do swojej łazienki, wypróbuj serię pryszniców cyfrowych Mira Mode. Mira Mode jest uosobieniem stylu i została ostatnio wyróżniona nagrodą Red Dot Design. Mira Mode nie tylko świetnie wygląda, ale jest też innowacyjna. Ten cyfrowy prysznic jest wyposażony w aplikację na smartfona, która zapewnia większą kontrolę, dzięki czemu włączanie i wyłączanie prysznica, ustawianie czasu trwania i temperatury kąpieli jest jeszcze łatwiejsze.

Jeśli szukasz nowoczesnego, współczesnego wyglądu, to musi to być seria Mira Platinum. Ta seria pryszniców cyfrowych klasy premium jest elegancka, stylowa i pełna innowacyjnych funkcji. Poręczny tryb rozgrzewania oznacza, że prysznic będzie wstrzymany w idealnej dla Ciebie temperaturze do czasu, aż będziesz gotowy do wejścia. Dodatkowo, dzięki regulacji temperatury i przepływu wody, można szybko i łatwo dostosować idealne doznania pod prysznicem.

Podwójny sterownik Mira Mode umożliwia łatwą regulację temperatury i przepływu za jednym dotknięciem przycisku.


3. Elastyczność

Jedną z kluczowych zalet cyfrowego prysznica Mira jest jego elastyczność. Cyfrowy sterownik/interfejs, za pomocą którego sterujesz prysznicem, jest elastyczny w zakresie umiejscowienia w strefie prysznica. W przypadku Mira Platinum można również dokupić dodatkowy sterownik bezprzewodowy, który można umieścić w odległości do 10 m od prysznica, na przykład w sypialni, dzięki czemu można włączyć prysznic z wygodnego łóżka.

W zestawie z cyfrowym prysznicem Mira Mode znajduje się dodatkowy pilot zdalnego sterowania, który można umieścić w odległości do 10 m od zaworu prysznicowego. Oznacza to, że można łatwo włączać i wyłączać prysznic spoza strefy prysznica - idealne rozwiązanie, jeśli masz dużą kabinę lub prysznic jest zainstalowany nad wanną.


Dla instalatora

Prysznice cyfrowe Mira są również łatwe w instalacji. Wszystko, czego potrzebuje instalator, znajduje się w jednym pudełku, łącznie z elementami mocującymi, więc od początku masz wszystko, czego potrzebujesz. Do wyboru są zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe opcje pryszniców cyfrowych, w zależności od instalacji.

Instalując prysznic cyfrowy Mira Mode, pamiętaj o pobraniu aplikacji Mira Mode na smartfona. Aplikacja zawiera przydatne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, takie jak możliwość przełączania gniazdek za jednym naciśnięciem przycisku, co pozwala uniknąć niepotrzebnego układania dodatkowych rur. Ponadto dla ułatwienia możesz obejrzeć poniższe filmy instruktażowe krok po kroku dotyczące trybu Mira, które poprowadzą Cię przez instalację.


Instrukcje instalacji krok po kroku

Cyfrowy prysznic Mira Mode z tylnym zasilaniem


Podwójna cyfrowa słuchawka prysznicowa Mira Mode z tylnym zasilaniem


Podwójny prysznic cyfrowy Mira Mode z zasilaniem sufitowym


Cyfrowy prysznic i wylewka wannowa Mira ModeSklep z prysznicami cyfrowymi Mira

Już dziś zapoznaj się z naszą szeroką ofertą pryszniców cyfrowych Mira i przekonaj się, jak łatwa może być ich instalacja i użytkowanie!