Sobota, 25 maja 2024

ARCANA MISCELA R NACAR 80X80 LASTRYKO PŁYTKI GRESOWE

17 grudnia 2021

Arcana Miscela R Nacar 80x80 - podstawowe informacje o płytce

W związku z zapotrzebowaniem rynku i panującą modą fabryka Arcana wprowadziła do sprzedaży płytki wielkoformatowe w formacie 80 x 80 cm z serii Miscela-R. Kolekcja dostępna jest w dwóch kolorach: Nacar (w odcieniach beżu, delikatnej szarości i bieli) lub Grafito (w odcieniach antracytowego grafitu, ciemnej szarości i ciemnej szarości). Każdy z kolorów subtelnie imituje najpopularniejszy wzór lastryko. Płytki z serii Miscela R 80 x 80 cm mogą być rektyfikowane i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Daje im to dużą uniwersalność. Ze względu na matową powierzchnię można je stosować do każdego rodzaju dekoracji zarówno błyszczących, jak i matowych.

Opis produktu

Miscela-R Nacar80x80 to płytka imitująca lastryko. Opisywana jest jako jasna w kolorze i może być opisana jako biała przechodząca w szarą. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się gładka i jednolita, w masie osadzone są różnej wielkości drobinki, które nadają jej efekt lastryko. Jasna barwa płytki sprawia, że sprawdzi się ona w pomieszczeniach o wystroju minimalistycznym, industrialnym i nowoczesnym. Brokatowa biel jest kolorem uniwersalnym, dlatego można ją zastosować do każdego rodzaju wystroju. Możesz wykorzystać ją jako płytkę bazową i połączyć z innymi modelami z kolekcji Stracciatella, np. Stracciatella R Nacar 80x80. Dzięki temu aranżacja będzie się wyróżniać i przyciągać wiele zachwytów. Model posiada czwartą klasę ścieralności, odporność na mróz, zarysowania, gwałtowne zmiany temperatury oraz wysoki stopień antypoślizgowości. Można go położyć wewnątrz lub na zewnątrz mieszkania, np. na tarasie.

płytka

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

Miscela-R Nacar to elegancka kolekcja płytek, która zachwyci Cię kunsztem wykonania i wyjątkowym, nowoczesnym wzornictwem. W całej kolorystyce dominuje biel, ale wyjątkowość każdej płytki zachowana jest we wzorze. W płytkach znajduje się kilkadziesiąt białych kamieni, tworzących niepowtarzalną aranżację. Otwiera to przed nami świat możliwości. Można dodać do nich dodatki w dowolnym kolorze, aby wyglądały wspaniale. Płytki te można stosować zarówno w łazienkach, jak i kuchniach, czyniąc z nich wnętrza, które z łatwością powitają nowy dzień.

Perfekcja to coś, co pokochasz

Płytki Miscela-R Nacar mają klasyczny design, który jest ponadczasowy i funkcjonalność, która zachwyca. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a zabrudzenia i odciski palców są praktycznie nie do odróżnienia. Są to płytki pierwszego gatunku, co oznacza, że będą służyć przez wiele lat. Doskonale nadają się na tarasy i balkony, ponieważ są odporne na mróz i zarysowania.