Sobota, 25 maja 2024

Athlone Beige Pulido, 59x119cm to beżowe płytki gresowe o błyszczącym wykończeniu.

17 grudnia 2021

Kolekcja Athlone składa się z płytek gresowych wyprodukowanych w Hiszpanii. Imituje ona kamień i posiada błyszczące wykończenie. Kolekcja utrzymana jest w tradycyjnym stylu i występuje w naturalnych beżowych odcieniach. Płytki Athlone wytrzymują mróz w rozmiarze 59x119 cm i idealnie nadają się do wnętrz. Te hiszpańskie płytki to wielki hit wśród płytek imitujących kamień, który znalazł zastosowanie w wielu projektach aranżacji wnętrz. Płytki te można stosować we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych. Wyglądają naturalnie i zaokrąglają wnętrza. W połączeniu z drewnem dodają ciepła i harmonii przestrzeni. Płytki Athlone zostały zaprojektowane przez producenta z myślą o zastosowaniu w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak płytki kuchenne i łazienkowe, czy jako płytki do salonu. Mogą być również stosowane w obiektach użyteczności publicznej, restauracjach i hotelach.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Funkcjonalność płytek w salonie

Wszystkie są funkcjonalne i praktyczne, co stanowi ich ogromną przewagę nad panelami. Można je czyścić za pomocą wody i niewielkiej ilości detergentu. Nie wymagają kosztownej, systematycznej konserwacji i mogą służyć przez wiele lat bez zmian koloru czy struktury. Uwielbiają je za to rodzice małych dzieci - łatwo utrzymać w nich higieniczną czystość nawet w obecności raczkujących maluchów. Rozwiązanie to spełnia również oczekiwania właścicieli zwierząt - odciski małych łapek ze spacerów można łatwo usunąć, a sierść nie stanowi już problemu.

podłoga marmur

Płytki do salonu - od jednolitości po bogatą ornamentykę

W sklepie internetowym zebraliśmy najpopularniejsze wzory płytek hiszpańskich i włoskich. W naszej kolekcji znajdują się eleganckie, minimalistyczne płytki hiszpańskiej firmy Baldocer, śmiałe rozwiązania i odważne propozycje Emil Ceramica, subtelność Aparici, nieszablonowość Aparici oraz efektowne połączenia kolorystyczne Fioranese Ceramica. To tylko ułamek z 7200 opcji, które dla Państwa wybraliśmy.

Jako dekoracja ścienna, płytki mogą być stosowane w salonie.
Istnieje wiele opcji płytek do salonu, nie tylko te, które są przeznaczone na podłogę. To nie jest jedyne miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. Nowoczesna technologia stworzyła płytki do salonu, które łączą w sobie elegancję i kunszt artystyczny. Płytki te są obecnie coraz częściej stosowane na ścianach. Ten nowy rodzaj wykończenia wnętrz pozwala na stworzenie oszałamiających efektów dekoracyjnych. Można tworzyć ciepłe struktury drewna, zimne imitacje betonu czy kamieni, a także magnetyczne efekty 3D. To tylko niektóre z wielu możliwości, jakie dają płytki. Niekończąca się różnorodność wzorów i kolorów, które płytki mogą zaoferować jest nieskończona.