Sobota, 25 maja 2024

Crash Blue Polished Rect 60x120 - płytki polerowane

17 grudnia 2021

Płytki polerowane Crash Blue Polished imitujące kamień naturalny

Płytki Crash Blue Polished to świetna alternatywa dla kamienia naturalnego, jeśli nie chcemy o niego szczególnie dbać. Płytki od hiszpańskiego producenta Geotiles dzięki dużej ilości żył są w stanie imitować naturalny surowiec. Niebieskie smugi i białe tło uzupełnią zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Poznaj zalety płytek polerowanych Crash Blue

Płytki Crash nadają się na podłogi i ściany. Można je również stosować na tarasach. Płytki zostały przemalowane specjalną obróbką, która pozwala na montaż wąskich fug.

płytka

Piękno kolekcji pozwala na nieskończone możliwości aranżacyjne. Gresy imitujące kamień dodają stylu, klasy i elegancji, tworząc szykowne wnętrze. Płytki te idealnie nadają się do dużych przestrzeni i mogą stanowić ozdobę każdego pomieszczenia. Płytkę można zamówić również w połysku, co potęguje efekt wizualny, optycznie powiększając i rozświetlając pomieszczenie.

Płytki wielkoformatowe - Crash Blue Polished Rect 60x120

Oblicz potrzebną ilość płytek. W każdym opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Pamiętaj, aby przy obliczaniu ilości opakowań potrzebnych do produktu mieć na uwadze dokładne wymiary swoich płyt. Płytki mają wymiary 60x120 cm. Płytki mają błyszczący wygląd. Produkt nadaje się do stosowania na podłogach i ścianach. Przy zakupie sprawdź wagę opakowania - 35,00 kg. Płytka Crash Blue Polished Rect 60x120 to świetna inspiracja dla Twojej aranżacji. Produkty Geotiles są godne polecenia ze względu na swoje wyjątkowe właściwości użytkowe.