Sobota, 25 maja 2024

I.life: Piękno w prostocie od Ideal Standard

8 sierpnia 2022

Z przyjemnością prezentujemy nowy dodatek do naszej bogatej oferty Ideal Standard. Dzięki czystym liniom i klasycznej sylwetce kolekcja i.life firmy Ideal Standard stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdej przestrzeni.

Od ponad pół wieku Ideal Standard jest liderem innowacji w projektowaniu łazienek, słynąc z bogatej oferty produktów i serii, które oferują kompletne rozwiązania dla codziennego życia. Ponadczasowa kolekcja i.life nie jest wyjątkiem.

Łącząc pionierską technologię z klasycznym wzornictwem, i.life wprowadza piękno do łazienki, niezależnie od jej kształtu i rozmiaru. Stworzona we współpracy z renomowanym włoskim studiem projektowym Palomba Serafini Associati, kolekcja podzielona jest na 2 odrębne linie: i.life A i S. Dzięki różnorodności produktów obejmujących wszystkie aspekty łazienki, od umywalek po wanny, możesz stworzyć indywidualny, ale spójny wygląd, który zachowa świeżość przez lata.

Styl i wyrafinowanie - kolekcja i.life firmy Ideal Standard oferuje to wszystko i wiele więcej przy projektowaniu łazienki


i.life A

Kolekcja i.life A, obejmująca różne warianty umywalek oraz toalety wiszące i stojące, charakteryzuje się miękką, zaokrągloną ceramiką i przystępnym wzornictwem. i.life A jest zarówno praktyczna, jak i piękna, a szeroki wybór produktów pozwala stworzyć spójną atmosferę w każdej przestrzeni.

Dzięki szykownej, włoskiej stylistyce kolekcja Ideal Standard i.life A doskonale nadaje się do współczesnych łazienek.


i.life S

i.life S to kompaktowe, oszczędzające miejsce rozwiązanie, które doskonale nadaje się do mniejszych łazienek. Seria charakteryzuje się minimalistycznymi, kwadratowymi wzorami o miękkich krawędziach i obejmuje szereg ceramiki i mebli. Kompaktowe postumenty, umywalki montowane na ścianie i narożne toalety sprawiają, że jest to idealny wybór dla takich miejsc jak en-suite, toalety na parterze i szatnie.


i.life bathing

Do szerszej kolekcji i.life dołącza oszałamiająca gama wanien (w tym wanien oszczędzających wodę), charakteryzujących się współczesnym, zaokrąglonym stylem. Produkty te są dostępne w szerokim wyborze kształtów, w tym wanny duo, asymetryczne, sześciokątne i narożne - odpowiednie do zabudowy i do panelu.

Stylowa łazienka? Żaden problem z kolekcją i.life od Ideal Standard


Sklep Ideal Standard

Nie możesz się doczekać, aby zacząć? Dlaczego nie przejrzeć pełnej oferty Ideal Standard w Victoria Plum? Jako dwie wiodące marki łazienkowe w Wielkiej Brytanii, jesteśmy dumni z posiadania jednego z najszerszych asortymentów, z natychmiastową dostępnością i darmową dostawą, bezpośrednio do Twoich drzwi. Aby rozpocząć zakupy, kliknij na poniższy obrazek.


Więcej pomysłów i porad od Ideal Standard

Z ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji łazienek, Ideal Standard oferuje najlepsze inspiracje i porady - a to wszystko tutaj, w Victoria Plum.

Od najnowszych pomysłów na nowoczesną łazienkę z nowoczesnych kolekcji takich jak Silk Black i Tempo, do małych łazienek i porad dotyczących planowania pomieszczeń, wystarczy przejść do sekcji pomysłów na łazienkę lub porad dotyczących łazienki i kliknąć na tag "Ideal Standard", aby zobaczyć więcej treści od ekspertów.