Sobota, 25 maja 2024

Jak nie dopuścić do tego, aby Twoje znaleziska z Big-Box Décor wyglądały jak sklepowa wystawa

5 lutego 2022

Tak bardzo, jak lubimy pozyskiwać jedyne w swoim rodzaju przedmioty do naszych domów, wiemy, że sklepy wielkopowierzchniowe mają również świetne oferty - na przykład linia Target ze Studiem McGee zdecydowanie sprawiła, że oszaleliśmy.

Jednak podczas dekorowania przedmiotami z sieci handlowych, bez względu na ich cenę, należy pamiętać o kilku kluczowych taktykach, aby zapewnić, że Twoje mieszkanie nie będzie później przypominać wystawy sklepowej. Nie martw się: nadal możesz włączyć swoje ulubione znaleziska, tylko w sposób artystyczny, aby Twój dom wyglądał jak Twój, a nie jak przestrzeń z katalogu.

Dzielimy się z Tobą czterema wskazówkami, o których warto pamiętać, aby nie wpaść w pułapkę projektowania na wzór ciasteczek.

Ustaw ograniczenia

Gdy zakupy przy jakaś jeden sklep, ja jest najlepszy wybierać i wybierać few rzeczy które najwięcej uderzają twój fantazję i wtedy ruszają się na innego detalisty. Zakup zbyt wielu elementów z jednego miejsca spowoduje konfigurację, która wygląda na zainscenizowaną, kiedy tak naprawdę chcesz dążyć do zebranego, przemyślanego wyglądu.

Osobiście uwielbiam CB2, ale często łączę jedną z ich lamp stołowych z elementami z H&M Home i moich ulubionych sklepów vintage, aby stworzyć własną aranżację. Jako bonus, jest to często łatwiejsze dla mojego budżetu.

Mieszaj elementy w stylu vintage

Jak zauważyłam powyżej, mieszanie elementów vintage - czy to w formie mebli, czy akcentów dekoracyjnych - może pomóc zrównoważyć "nowy" wygląd i stworzyć wizualne zainteresowanie. Przedmioty vintage, zarówno duże, jak i małe, często mają mnóstwo charakteru i będą natychmiastowymi inicjatorami rozmów, jak również.

Chociaż strony takie jak Chairish i 1st Dibs są często dość drogie, nie musisz wydawać dużo, aby wprowadzić urok vintage. Spróbuj też przejrzeć Etsy, eBay, Facebook Marketplace i lokalne wyprzedaże nieruchomości - wszystkie są doskonałymi, zatwierdzonymi przez projektantów zasobami.

Pamiętaj, że mniej znaczy więcej

Ogólnie rzecz biorąc, utrzymanie mebli i dekoracji na minimalnym poziomie pomoże uniknąć sytuacji, w której Twoja przestrzeń będzie wyglądała jak zagracona witryna sklepowa. Oczywiście, będziesz chciał wstrzyknąć wystarczająco dużo osobowości do pokoju, że nie czuje się zmęczony lub nieświeży, ale jak mówi stare porzekadło, mniej znaczy więcej.

Decluttering będzie Ci dobrze służyć, jeśli chodzi o dekorowanie. Prawdopodobnie znajdziesz się uczucie więcej zen, zbyt, gdy spędza czas w przestrzeni, która nie jest nadmiernie rozpraszające lub ciasne.

Zrób trochę DIY

Zawsze można pracować trochę własnej magii i przekształcić podstawowe, duże kawałki pudełko sklep w unikalne znaleziska przez zmianę gałki, nogi, a nawet eksperymentując z niektórych farby w sprayu. Prosty wózek barowy z rattanu może wyglądać uroczo pomalowany na jasny kolor, na przykład.

Jeśli kochasz kości pewnego kawałka, ale wahasz się przed dokonaniem zakupu, ponieważ widzisz go w domu wszystkich innych, zastanów się, czy wprowadzenie kilku prostych zmian jest wykonalne, a jeśli tak, to idź na to. Nawet małe zmiany, takie jak wiązanie aksamitnej wstążki wokół prostego ceramicznego wazonu, mogą dodać powitalnego pizzazz.