Sobota, 25 maja 2024

Jak włączyć kryształy do wystroju domu

7 stycznia 2022

Jeśli jest jedna rzecz, każdy dom potrzebuje więcej, to pozytywna energia, która jest tylko jednym z powodów, aby rozważyć dekorowanie z kryształów. Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, że kryształy są trochę tam, istnieje ustalony powód ich energia działa. To się nazywa efekt piezoelektryczny, który, upraszczając, oznacza, że kryształy mogą zmienić formę energii. Na przykład, kwarc w zegarkach przekształca energię elektryczną (bateria) w energię mechaniczną (poruszające się wskazówki). Chipy komputerowe i niektóre inne elementy elektroniczne również zawierają kwarc.

Tak więc, chociaż nie ma sposobu, aby udowodnić, że ametyst jest uzdrawiający, a cytryn przynosi pieniądze, to jeśli ładne kamienie są najbardziej szykownym placebo w historii, chętnie się pod tym podpiszę.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz całe kamienie, czy akcesoria podkreślone kryształami, piękno tych skał polega na tym, że wszystkie są jedyne w swoim rodzaju.

Od czego zacząć

Jeśli chcesz zbierać kryształy i nie wiesz, gdzie zacząć, gorąco polecam The Urban + The Mystic. Oferują one różne tematyczne pudełka, z których każde zawiera kurację kryształów i innych akcesoriów, takich jak szałwia i świece. Ta marka bierze czynnik zastraszenia z znalezienia kryształów. Chociaż nie można naprawdę wybrać zły jeden, sprawiają, że tak proste, jak to możliwe i pakuje to wszystko w eleganckim, wielokrotnego użytku drewniane pudełko.

Na przykład, jeśli wprowadzasz się do nowego domu, House Blessing Box ma wszystko, czego potrzebuje przestrzeń, w tym dwa szorstkie kryształy kwarcu różowego dla bezwarunkowej miłości, czarny turmalin dla ochrony, ametyst, aby przynieść pozytywność i ręcznie robioną miskę onyksu.

Istnieją również pudełka na specjalne okazje, takie jak urodziny, potrzeby, w tym uzdrawiania serca i konkretnych celów, takich jak medytacja.

Wybór kryształu jest również o swojej intencji i co próbujesz przyciągnąć. Podczas gdy wszystkie kryształy są piękne, najlepiej jest wybrać jeden w oparciu o jego właściwości. Jednakże, jeśli znajdziesz się szczególnie przyciągnięty do konkretnego kamienia, nawet estetycznie, to jest to ten, który powinieneś wybrać. Jest powód, dla którego cię do niej przyciąga.

Co zrobić, gdy masz swoje kryształy

Podczas gdy niektóre kryształy przychodzą oczyszczone i wstępnie naładowane, ja nadal lubię robić to sam, kiedy je otrzymuję. I po prostu uruchomić moje kryształy nad wodą z kranu i wysuszyć je z świeżym dishtowel. Następnie zostawiam je na noc na balkonie w świetle księżyca. Jeśli nie masz miejsca na zewnątrz, zostaw je przy oknie, które jest wystawione na największą ilość światła księżycowego.

Możesz użyć płytki ładującej selenit, aby naładować swoje nowe kryształy. Selenit jest wyjątkowym kryształem, ponieważ jest zawsze naładowany i ładuje kryształy wokół niego.

Możesz również użyć płytki ładującej selenit. Selenit jest unikalnym kryształem, ponieważ jest zawsze naładowany i ładuje kryształy wokół niego. Z dekoracyjnego punktu widzenia, kolor jest również wspaniały neutralny. Ponieważ selenit jest pomocny przy zasypianiu, zostawiam moją płytkę z selenitem na nocnej szafce.

Gdzie umieszczać kamienie

Nie ma konkretnych zasad, ale najlepiej jest trzymać kamienie tam, gdzie ich specyficzna energia będzie Ci służyć w najwyższy możliwy sposób. Na przykład, zarówno cytryn jak i awenturyn są związane z dobrobytem, więc mądrze byłoby trzymać te kamienie tam, gdzie lubisz pracować. Ja mam jeden z nich na moim biurku.

Kwarc różany, z drugiej strony, przyciąga miłość, co czyni go idealnym kamieniem do sypialni lub nawet pokoju dziennego.

Możesz trzymać kamienie na stołach, półkach, płaszczach itp. Ty znasz prawego miejsce dla twój kamienia gdy ty znajdujesz je.

Przynieś pozytywną energię do swojego domu za pomocą kryształów Feng Shui