Piątek, 14 czerwca 2024

Pamesa odkrywa potencjał wzornictwa z połowy ubiegłego wieku

16 grudnia 2021

Pamesa Ceramica po raz kolejny będzie obecna na targach Cersaie. Firma zaprezentuje swoje najnowsze płytki podłogowe i ścienne na corocznej imprezie w Bolonii, w dniach 23-27 września. Stoisko B19-C20 znajduje się w hali 14. Nowe dodatki do oferty producenta płytek zostaną zaprezentowane na targach Cersaie, gdzie pokażą wyjątkowe właściwości techniczne i niesamowity potencjał płytek ceramicznych. Pamesa dodała dwa bardzo duże formaty 25x150cm i 90x90cm do istniejących już serii 90x180 i 30x180, 120x120, 120x120, 60x120, 40x120 i 90x120. Ma to na celu zaspokojenie technicznych i architektonicznych potrzeb profesjonalistów z tego sektora.

Cromat: Wzory, które rozciągają się do nieskończoności

Pamesa zaprezentuje na targach Cersaie nowe modele z kolekcji Cromat. Wzory inspirowane są naturą. W kolekcji tej znajdziemy cztery różne marmury: Cr Illusion to turecki marmur z uderzającymi, sinusoidalnymi żyłkami; Cr Badab to model, który przywołuje piękno i elegancję marmuru trawertynowego; Cr Braacciano to marmur o klasycznym pochodzeniu, ale dzikiej duszy; Cr Pisa to hołd dla ponadczasowego uroku Macchia Vecchia; i wreszcie Cr Skyros to powiew świeżego greckiego powietrza. Cadmiae to najnowszy dodatek do kolekcji Koncept. Kolor odgrywa w niej główną rolę. Jest to seria o minimalistycznych wpływach, wyróżniająca się starannie dobranymi odcieniami oksydy.

design

Universe: Urok Mid-century

Universe to mieszanka dużych i małych formatów, płaskich płytek z płytkami wolumetrycznymi, jednolitych kolorów z geometrycznymi wzorami oraz płaskich płytek z dużymi. Pamesa Ceramica pokazuje jego innowacyjny potencjał w czterech wzorach płytek ściennych z białą powierzchnią, które łączą neutralne kolory płytek z reliefowymi wzorami i kształtami, aby nadać nowy, unikalny urok wnętrzom.

Gwiazdą kolekcji jest JUBILEE. Składa się ona z dziewięciu wzorów, które przenoszą nas do Londynu połowy ubiegłego wieku. Jubilee to seria, która wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, bezpretensjonalnym wykończeniem i funkcjonalnością, a także geometrycznymi wzorami i funkcjonalnością. Zaprasza do odkrywania ich nieskończonych możliwości i efektów. Z kolei Old Manor oddaje hołd angielskiemu dębowi i ciepłu, jakie oferuje drewno w dwóch formatach do wyboru: inspirowanym intarsjami formacie 90x90cm o rustykalnym wyglądzie oraz formacie 25x150cm. Es gwarantuje bardziej industrialny styl. Omnia to seria odzwierciedlająca estetykę brutalizmu. Es. Forvm to reliefowa powierzchnia, która celebruje dotykowe właściwości płytek w formacie 30x90cm.

Odwiedź stoisko Cersaie firmy Pamesa (stoisko B19-C20, hala 14 targów w Bolonii). Znajdziesz tam najnowsze dodatki do naszych płytek podłogowych i ściennych, a także wgląd w naszą przyszłościową technologię oraz gości VIP odwiedzających naszą firmę na naszym stoisku.