Sobota, 25 maja 2024

Płytki Pisa Gold Lux

17 grudnia 2021

Pisa to niezwykła kolekcja płytek podłogowych i ściennych hiszpańskiego producenta Pamesa. Seria ta została zainspirowana i wiernie imituje naturalny i elegancki marmur. Do wyboru jest wiele rozmiarów, więc każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie i spersonalizować go. Płytki Pisa mogą być stosowane w łazienkach, korytarzach, jadalniach oraz innych pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak łazienki czy korytarze. Sprawdzają się również w budynkach użyteczności publicznej, sądach i hotelach. Wszystkie gresy z tej serii posiadają ryflowane krawędzie. Dodają one elegancji każdemu wnętrzu. Zachwycą osoby kochające zarówno klasyczne i tradycyjne wnętrza pałacowe, jak i nowoczesne wzornictwo. Płytki posiadają wysokie walory użytkowe, jak również estetyczne. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Płytki Pisa Gold Lux to płytki gresowe, które mogą być stosowane jako ściany lub podłogi we wnętrzach. Każdą przestrzeń ozdobią ponadczasowe płytki imitujące marmur w subtelnej i eleganckiej formie, która dodaje elegancji, wdzięku i szyku. Kolekcja ta jest uniwersalna i sprawdzi się zarówno w klasycznych i współczesnych stylizacjach, jak i mocnych, awangardowych. Płytki Pisa Gold występują w różnych rozmiarach (30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 90x90cm, 60x120cm, 60x120cm, 90x90cm, 90x120cm, 90x180cm, 90x120cm, 90x180cm, 120x120cm), dzięki czemu każdy znajdzie rozmiar odpowiadający jego potrzebom!

marmur


Pisa Gold - efekt marmuru, który dodaje elegancji i wyrafinowania każdej przestrzeni. Daje również niepowtarzalny i zachwycający efekt we wnętrzach. Jest wyjątkowy, ponieważ elegancko komponuje się z mlecznymi odcieniami kamienia, z subtelnymi szarościami i eleganckimi złotymi żyłkami.

Płytki Pisa wyglądają bardzo elegancko i luksusowo. Płytki te są niezbędne, jeśli chcemy urządzić wykwintne wnętrze. Dzięki błyszczącej powierzchni płytki te dodadzą stylu i klasy każdemu projektowi. Dzięki wyprofilowanym krawędziom możliwe jest użycie bardzo małej ilości fugi. Model ten przypadnie do gustu wymagającym klientom i będzie służył przez wiele lat. Może być stosowany zarówno na powierzchniach podłogowych jak i ściennych. Może być również stosowany na ogrzewaniu podłogowym.