Sobota, 25 maja 2024

Pomysły na oszczędność miejsca w łazience, które odmienią Twój świat

3 maja 2022

Remontowanie małej łazienki wymaga kreatywnego myślenia. Na szczęście my zrobiliśmy to za Ciebie, przedstawiając te sprytne pomysły na łazienkę oszczędzającą miejsce, które zmienią Twój świat.

Wielu (jeśli nie większość) z nas ma łazienkę, którą można by uznać za "małą". Jednak biorąc pod uwagę, że przeciętna wielkość łazienki w Wielkiej Brytanii wynosi około 2,4 x 2,7 metra, Twoja własna przestrzeń może nie być tak mała, jak Ci się początkowo wydawało.

Przezwyciężanie problemów związanych z przestrzenią jest czymś, co od lat zastanawia i intryguje projektantów produktów, i nie inaczej jest w przypadku VictoriaPlum.com. Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać każdą małą przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest to szatnia, łazienka, czy główna łazienka, stworzyliśmy następujące sprytnie zaprojektowane produkty łazienkowe.


1. Połączona toaleta i umywalka

Jeśli próbujesz wcisnąć dodatkową szatnię, łazienkę lub toaletę w ciasne miejsce, ta sprytnie zaprojektowana kombinacja toalety i umywalki może być najlepszą rzeczą, jaką widziałeś w ostatnim czasie!

Dostarczana w komplecie z pasującym kranem i odpływem, jedyne, o czym musisz pomyśleć, to podłączenie jej do instalacji.


2. Szafka narożna

Narożniki to niewiarygodnie mało wykorzystane miejsca, zwłaszcza w małych łazienkach.

Ta niezwykle praktyczna, a zarazem stylowa narożna szafka pod umywalkę firmy Clarity to doskonały sposób na wykorzystanie narożnika na swoją korzyść. Miękko zamykane drzwi i uchwyty ze szczotkowanego chromu sprawią, że będzie to bardzo nowoczesny dodatek do każdej małej łazienki. Otwarta tylna część szafki ułatwia instalację przewodów rurowych.

Odkryj całą gamę narożnych szafek podumywalkowych w różnych stylach i kolorach, przeznaczonych do małych pomieszczeń.


3. Lokaj łazienkowy

Jeśli naprawdę nie masz miejsca na wieszak na ręczniki, ten łazienkowy lokaj może okazać się najlepszym pracownikiem, jakiego kiedykolwiek zatrudniłeś!

Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej z błyszczącym chromowanym wykończeniem, 3 ramiona odchylają się pojedynczo, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń, umożliwiając łatwe wieszanie ręczników dla gości.


4. Pionowy zawór drążka prysznicowego Orchard

Problemy z przestrzenią pojawiają się nie tylko wokół umywalki czy toalety. Często kabiny prysznicowe lub wanny prysznicowe mogą sprawiać wrażenie nieco ograniczonych, zwłaszcza jeśli wybierzesz prysznic z zaworem drążkowym.

Cóż, pomyśleliśmy i o tym...

Zamiast wystawać na zewnątrz, ten zawór drążkowy wykorzystuje przestrzeń pionową, dając Ci maksymalną swobodę ruchów i przyjemność kąpieli. Co więcej, dzięki wysokiej jakości mosiężnej konstrukcji i niezawodnej termostatycznej regulacji temperatury nie ma mowy o kompromisie w kwestii jakości.


5. Zespół łączący MySpace

Szukasz schludnego i wygodnego sposobu na połączenie toalety i umywalki z miejscem do przechowywania? Stwórz swój własny styl dzięki meblom MySpace!

Zaprojektowane specjalnie z myślą o małych przestrzeniach, meble łazienkowe MySpace są kompaktowe, a jednocześnie stylowe, dzięki szerokiej gamie kolorów i kombinacji, które dopasujesz do swojej aranżacji.

Dowiedz się więcej o tym, jak meble MySpace mogą zmniejszyć ilość miejsca w twojej łazience.


6. Kolekcja Ideal Standard Concept Space

Firma Ideal Standard zatrudniła kilka naprawdę błyskotliwych umysłów, w tym czołowego brytyjskiego projektanta Robina Leviena, aby stworzyć kolekcję Concept Space - idealną dla tych nieporęcznych przestrzeni.

Dowiedz się więcej na temat optymalnego wykorzystania małej łazienki dzięki kolekcji Concept Space firmy Ideal Standard.


7. Narożny podgrzewany wieszak na ręczniki

Jeśli przestrzeń na ścianie jest ograniczona, ten innowacyjny podgrzewany wieszak na ręczniki od ekspertów z firmy Terma można zamontować w narożniku.

Dostępny jest nawet model "outcorner" do narożników zewnętrznych, jeśli Twoja łazienka ma dziwny kształt.


Więcej pomysłów na oszczędność miejsca

Jeśli Twoja mała łazienka przyprawia Cię o ból głowy, mamy dla Ciebie mnóstwo sprytnych pomysłów na aranżację małych łazienek. Po prostu kliknij na obrazek poniżej, aby przejść do naszego działu "Małe przestrzenie".