Niedziela, 14 kwietnia 2024

Stylowy Elburg Ribe-R Beżowy

17 grudnia 2021

Arcana, włoska marka ceramiczna, znana jest z wyjątkowych płytek ściennych i podłogowych. Wyróżnia je jakość i styl. Kolekcja Elburg, czyli płytki ozdobione wzorem charakterystycznym dla lastryko. Płytki są wyjątkowe, ponieważ mają beżowe tło z rozrzuconymi wokół niego białymi i brązowymi beżami. Każda płytka jest niepowtarzalna, co jest jej główną zaletą. Można nimi ozdobić ściany i podłogi w domu, tworząc niepowtarzalny efekt. W jednym opakowaniu znajdują się dwie kwadratowe płytki o tym samym rozmiarze. Każda płytka ma bok o długości 80 cm.

Eleganckie płytki kwadratowe

Matowe płytki mrozoodporne Elburg Ribe R Beige będą doskonale prezentować się zarówno w Twoim domu, jak i na patio, balkonie czy tarasie. Idealnym tłem dla wielu aranżacji jest połączenie beżu z bielą. Płytki te świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnej łazience jak i tradycyjnej kuchni. Płytki Elburg Ribe R Beige możesz położyć w swoim salonie lub przedpokoju, jeśli podobają Ci się pomysły i projekty włoskich architektów.

Opis produktu

płytka

Płytka lastrykowa Ribe-R Beige 80x80 jest bardzo interesująca. Dlaczego? Ponieważ w masę betonopodobną wkomponowano błyszczące okruchy. Tworzy to niepowtarzalny efekt matowej płytki z błyszczącymi elementami. Łagodzi to surowość płytki, nadając jej subtelnej elegancji. Płytkę tę można zestawić z bazowym modelem Elburg-R Beige, tworząc atrakcyjną i ciekawą aranżację. Neutralna kolorystyka płytki sprawia, że świetnie pasuje do każdego wnętrza. Można ją zastosować w dekorach nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych. Nie będzie kolidować ani ścierać się z innymi dodatkami, a będzie dla nich świetnym tłem. Płytka ta posiada klasę antypoślizgowości R10. Można ją układać w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak wiatrołap, przedpokój czy salon. To także świetny model do przestrzeni komercyjnych i publicznych, takich jak biura, sklepy, hotele, urzędy. Dzięki gładkiej powierzchni i prostym krawędziom cała kompozycja będzie wyglądała stylowo i spójnie. Ribe-R Beige wniesie do tych przestrzeni surową elegancję. Model ten może być stosowany na zewnątrz domu ze względu na swoją odporność na mróz, szok termiczny i pęknięcia. Będzie stanowił piękną ozdobę balkonu lub tarasu.

Płytki lastrykowe ELBURG R BEIGE 80x80 ARCANA to seria matowych płytek.

-Wzór z grubym kruszywem Terrazzo

Stanowią doskonałą imitację wzoru LASTRIKO.

Faktura i kolor płytek wiernie odwzorowuje lastryko z grubym kruszywem. Płytki te mają uniwersalne zastosowanie. Płytki lastrykowe można stosować na ścianach i podłogach w łazienkach, kuchniach oraz na tarasach i elewacjach.