Sobota, 25 maja 2024

Tureckie płytki ceramiczne DecoVita

16 grudnia 2021


Ta firma nie miała poprzedników w swojej ojczyźnie. Powstała na bazie doświadczeń hiszpańskich i włoskich producentów, ale szybko wypracowała swój własny styl, który jest rozpoznawalny na całym świecie. Tureckie płytki Decovita to synonim elegancji w najczystszej postaci.

Największe zainteresowanie producenta wzbudziły wersje marmurowe. Są one nieszablonowe i zachowują luksusowy charakter. Żłobienia są często intensywne, gęste i wyraziste. Producent bierze również pod uwagę aktualne trendy, dlatego na liście znajdują się również imitacje kamienia oraz płytki drewnopodobne.

Turecka firma kładzie szczególny nacisk na jakość i precyzję rozwiązań. Płytki, które powstają w fabryce to przede wszystkim płytki rektyfikowane o doskonałych parametrach. Pozwala to na uzyskanie jednolitej, eleganckiej powierzchni podłóg i ścian.

Firma nieustannie doskonali swój proces technologiczny, aby dostarczyć klientom najlepszy produkt. Dział rozwoju również nieustannie udoskonala ceramikę. Firma posiada unikalną serię wysoko szkliwionej porcelany, która lśni niezwykłym blaskiem i nadaje wnętrzom luksusowy wygląd.

płytka

Produkty Decovita dzięki innowacyjnej technologii szkliwienia są zabezpieczone przed zarysowaniami, uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi.

Najlepsze płytki Decovita

Turecki producent jest zdecydowanym zwolennikiem tego, co ponadczasowe. Turecki producent preferuje monochromatyczne, minimalistyczne rozwiązania, które dodają nutki elegancji. Na szczególną uwagę zasługują płytki z kategorii imitacji kamienia. Są to zarówno minimalistyczne wzory, jak i eleganckie referencje oraz luksusowe płytki onyksowe.

Ceramika, która celebruje uniwersalny szyk

Decovita ma swój własny styl, oparty na elegancji i kwintesencji. Idealne połączenie wysokiego połysku i płytek o odpowiednich parametrach tworzy ceramikę, która jest wyjątkowa i trwała.

Wiele z projektów firmy wykonywanych jest na zamówienie, co chroni jej zachwycające wzory przed kopiowaniem. Obecnie firma jest obecna w 50 krajach, ale to dopiero początek jej ekspansji.

Płytki Decovita to gratka dla osób poszukujących ponadczasowych i luksusowych rozwiązań do wnętrz, które oprą się wielu trendom.